607587250

Ceník procedur:

Dárkové poukazy jsou k dispozici.

Lze platit v hotovosti , kartou Visa, Mastecard či převodem na účet 2701864863/2010 

nebo využít benefity od firmy Sodexo, Benefit plus a Edenred.Služba:
Popis:
Cena

Regenerační masáž

60 min.

Kontraindikace:

690,00 Kč

Koupit

Manuální lymfatická masáž

90 min.

Kontraindikace:

1290,00 Kč

Koupit

Baňková masáž

60 min., doporučuje se 2-3x týdně.

Kontraindikace: onemocnění krve (špatná srážlivost, hemofilie, trombozy), u lidí s nádorovým onemocněním, u klientů trpících těžkými psychickými poruchami, u starých osob a ve stavech těžkého vyčerpání, onemocnění kůže (plísně, záněty, vředy, akné, ekzémy, odřeniny, pohmožděniny, rány).

790,00 Kč

Koupit

Saloos  masáže

60 min.

Kontraindikace: nádorové onemocnění, kožní choroby, akutní záněty, kožní tuberkuloza, infekční onemocnění, při silných srdečních chorobách či potíží,při vysokém tlaku (160/95 mm Hg),po operacích nebo v oblastech špatně zhojených zlomenin a je třeba pamatovat na alergické reakce.

790,00 Kč

Koupit

Czech Rose masáž

90 min.

Kontraindikace:

1190,00 Kč

Koupit

Masáž lávovými kameny

60 min.

Kontraindikace:

790,00 Kč

Koupit

Reflexní masáž plosky nohou

Ošetření trvá 30 min, je vhodné kombinovat s relaxační koupelí nohou nebo s terapeutickou, aroma a nebo s některým z druhů zábalů.

Kontraindiakce:

390,00 Kč

Koupit

Maderoterapie


Jedno ošetření trvá 30-45 minut a doporučuje se nejméně 10 ošetření za sebou v jednom cyklu buď denně nebo s odstupem jednoho dne (3x týdně). Již po třech ošetřeních většina klientů zaznamenává viditelné výsledky. Počet ošetření v jednom cyklu a potřebný počet cyklů je individuální záležitost.

Kontraindikace:

490,00 Kč

Koupit

Parafínový zábal

15 min .zábal,kontraindikace jsou otevřené rány, hořečnaté stavy, těhotenství, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.

120,00 Kč

Koupit

Rašelinový zábal

20 min.

Kontraidikace:při horečnatých a infekčních onemocněních, onemocnění srdce a krevního oběhu, akutní zánět močových cest, alegie na rašelinu, onemocnění kůže.

250,00 Kč

Koupit

Relaxační koupel nohou

15 min.

190,00 Kč

Koupit

Regenerace světlem

10 min.

119,00Kč

Koupit

Regenerační procedury.

Nabízím širokou řadu procedur:
 Regenerační masáž

Velice účinná, celotělová nebo částečná másáž, při které se přistupuje individuelně a zaměřuje se ke konkrétním problémům k odstranění napětí svalstva,způsobené přetížením , stresem,omezenou pohyblivostí, bolestí apod. Základem je hloubková masáž, využívající nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky


Baňková masáž

Baňková masáž je starověká čínská metoda. Je to účinná masážní technika, kdy dochází k velmi intenzivnímu prokrvení masírované části.Na povrch kůže se přikládají speciální baňky,v kterých se po přiložení vytvoří podtlak. Dobré výsledky se dosáhnou při revmatických stavech, bolestech zad a kloubů, neuralgiích apod.pozitivně působí na lymfatický systém , prokrvení končetin a celulitidu.


Manuální lymfatická masáž

Manuální lymfatická masáž je soubor uspořádaných lymfodrenážních hmatů, které slouží k detoxikaci organismu. Pravidelnou manuální lymfatickou masáží lze zabránit vzniku pooperačních a poúrazových otoků, lymfedémů, otoků z chronické žilní nedostatečnosti a postupující fibróze tkání. Nezanedbatelný přínos MLM je v potlačení projevů celulitidy, při formování postavy, redukci váhy, regeneraci sportovců a lidí, kteří v pracovním procesu přetěžují dolní končetiny.


Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je relaxační celotělová masáž Při masáži aromatickými oleji se používají rozličné oleje, aby posílily léčebné účinky aroma masáže. Éterické oleje ovlivňují tělo a duši. Dostávají se dýcháním do organismu a mohou zde rozvinout své účinky, jako například: uvolňují křeče, působí antisepticky, dezinfikují, ředí šlem, tiší kašel, tonizují (posilňují), mírní bolest, působí adstrigentně (stahují), brání zánětům.


Czech Rose masáž

Czech Rose masáž je kombinace klasické masáže celého těla, aromaterapie, léčebné energie a reflexní masáže plosky. nohou.Používá se olej Devatero kvítí, který je mimořádně účinný na namáhaná a bolavá záda a klouby Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky. Skvěle regeneruje po fyzické námaze. Skvělá volba pro sportovce!!!Reflexní masáž plosky nohou

Tato technika vznikla již před více než 5 000 lety v oblasti Číny, Indie a Vietnamu. Poté byla dále rozvíjena a rozšířena o nové poznatky v oblasti medicíny. Podstatou reflexní masáže je skutečnost, že se na okrajových částech těla nachází nervová zakončení,prostřednictvím jejichž stimulace je možné účinně působit na vzdálené orgány.Lze tedy zmírnit jejich bolesti, či zcela obnovit jejich správnou funkci.


Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je netradiční způsob masáže, ale patří k nejstarším relaxačním technikám.Ten spočívá nejen v příjemném duševním a fyzickém uvolnění, ale během masáže dochází rovněž ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, což urychluje odchod škodlivých látek z těla a výrazně tak napomáhá detoxikaci organismu a tím se zvyšuje obranyschopnost těla.


Maderoterapie

Maderoterapie je dynamická masáž, při které se používají anatomicky tvarované pomůcky ze dřeva. Masírují se hlavně problematické části těla, kde se často hromadí podkožní tuk, vytváří se celulitida a pokožka je povolena.Tato masáž se zaměřuje zejména na prokrvení pokožky a zlepšení toku lymfy, což v kombinaci s častým opakováním masáže má viditelné výsledky v podobě štíhlejšího těla a vypnuté pokožky, odbourává podkožní tuk a snižuje viditelné projevy celulitidy.


Parafínový zábal

Jde o velice jednoduchý, ale poměrně účinný způsob, který vede k odstranění řady neduhů. Parafínové zábaly se však neaplikují pouze ze zdravotních důvodů, ale i z kosmetických.Tuhý parafín se před aplikací na kůži musí rozehřát do tekuté podobypři teploteě okolo 55 °C. Následně je nanášen na tělo a dochází k pozvolnému prohřívání tkání a jejich prokrvení, což urychluje metabolismus buněk, vede k regeneraci v místě působení a odbourává se napětí svalů i kloubů. Z toho důvodu jsou parafínové zábaly často součástí rehabilitační léčby.Rašelinový zábal

Nejvyhledávanější lázeňská a osvědčená procedura s přírodní rašelinou,která přináší úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře. Je to jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, částečné detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla i mysli.Zábal se doporučuje aplikovat nejméně 2x týdně


Relaxační koupel nohou

Teplá voda má blahodárný vliv na celé tělo i mysl – dokáže odbourat stres a krásně prokrvit pokožku. Co by to bylo za relaxační koupel bez soli.Přidáváme sůl do koupele, která má nejen regenerační účinky, ale také dokáže uvolnit svaly a zmírnit bolesti kloubů a otoky dolních končetin. Obsahuje spoustu minerálů a dalších složek, které mají pozitivní vliv na mysl, a zároveň pečují o povrch kůže – navrací jí pružnost a hebkost. Vedle toho aktivuje oběhový systém a zmírňuje revmatické projevy.


Regenerace světlem

Polarizované světlo Biolampy posilňuje schopnost regenerace organizmu přirozeným způsobem , napomáhá k uvolnění samoléčebných schopností.Energie polarizovaného světla procházejícího skrze tkáň , která ji postupně absorbuje a následně vyvolává také fotochemické změny, které jsou z lékařského hlediska velmi důležité.Tejpování

Metoda, která používá lepení pásek na kůži pro ovlivnění pohybového a oběhového aparátu.  Tato metoda využívá autoreparační procesy těla, kdy tělo urychluje léčebné procesy.

Vhodné při bolestech hlavy, zad, končetin, kloubůa svalů, poúrazové a pooperční stavy, syndrom karpálního tunelu, zmrzlého ramene, otoků, artróz a další.Saloos masáže

Uvolňující masáže s relaxačními vůněmi použitím olejů od české firmy Saloos . Vyzkoušejte přírodní oleje pro dokonalý odpočinek po nadměrném tělesném i psychickém vypětí, povzbuzující účinky olejů před a po sportu či uklidňující oleje pro hebkou pokožku,

Výběr olejů: Devatero kvítí, Relax, Body fit, Maratonec, Celulinie, Lymfa fit a další .