607587250

zDENKA BERANOVÁ KŘÍŽOVÁ

Vystudovala jsem obor Dětská sestra v Kolíně. Po škole jsem pracovala 5 let na dětském oddělení v FNsP Motol v Praze. Po té jsem získala přes 10 let zkušenosti v domácí zdravotní péči v různých agenturách domácí péče v Praze, např. Alice ČČK, HCSS. Absolvovala jsem kurzy, semináře a odborné stáže, např. kurz regenerační a sportovní masáže, manuální techniky, základní cviky SM systému, tejpování, aromaterapie, ošetřovatelská rehabilitace, masáž plosky nohou, lymfatické masáže, stáž na jednotce intenzivní metabolické péče v FN Praze 2, na jednotce léčby bolesti v Nemocnici na Bulovce a mnoho dalších.

V roce 2006 jsem se přestěhovala do kanadského Vancouveru, kde jsem poskytovala masáže ve vlastní klinice, která nabízela různé alternativní , léčebné a kosmetické metody a starala se soukromně o klienty s různými onemocněními např.Alzheimer, stařecká demmence, DMO, onkologické onemocnění.

Po návratu z Kanady v roce 2019 jsem pracovala pro Charitu - domácí péči a na novorozeneckém oddělení v Neratovicích, na rehabilitačním lůžkovém oddělení v nemocnici Na Pleši a současně získávám praxi na lůžkovém oddělení ortopedie a traumatologie v nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově.

Samozřejmostí je certifikát Kurz odborné první pomoci pro děti a dospělé pro zdravotníky.

Mluvím plynule anglicky.

Za mojí dosavadní pracovní kariéru jsem se starala o duši i tělo desetittisícům spokojených klientů, od miminek po seniory vždy s láskou , s respektem , pokorou , odborností a s úsměvem.

JANA SCHNAUBELTOVÁ

Masérský kurz " Masér pro zdravotnická zařízení" jsem dokončila v roce 2010 a od roku 2010 jsem masírovala s přestávkami v Masérském salonu ve Vlašimi, který provozoval můj manžel.V roce 2012 jsem dále rozšířila své vzdělání o kurz Indické masáže hlavy a v roce 2013 ho doplnily kurzy Manuální lymfodrenáže , Masáž lávovými kameny a Havajská masáž Lomi, Lomi.

Jsem zcela nevidomá a ráda pomáhám ostatním lidem od bolestí těla a ráda bych inspirovala své okolí k hledání světlých chvilek i v šedi každodenního života.

Kromě masírování ráda  s rodinou cestuji a píšu blog o cestování.

Baví mně poznávání cizích jazyků, plynule se domluvím anglicky, německy a španělsky.

Těším se na setkání s vámi u masáže.