607587250

zDENKA BERANOVÁ KŘÍŽOVÁ

Vystudovala jsem obor Dětská sestra v Kolíně. Po škole jsem pracovala 5 let na dětském oddělení v FNsP Motol v Praze. Po té jsem získala přes 10 let zkušenosti v domácí zdravotní péči v různých agenturách domácí péče v Praze, např. Alice ČČK, HCSS. Absolvovala jsem kursy, semináře a odborné stáže, např. kurs regenerační a sportovní masáže, aromaterapie, ošetřovatelská rehabilitace, masáž plosky nohou, lymfatické masáže, stáž na jednotce intenzivní metabolické péče v FN Praze 2, na jednotce léčby bolesti v Nemocnici na Bulovce a mnoho dalších.

V roce 2006 jsem se přestěhovala do kanadského Vancouveru, kde jsem poskytovala masáže ve vlastní klinice, která nabízela různé alternativní , léčebné a kosmetické metody a starala se soukromně o klienty s různými onemocněními např.Alzheimer, stařecká demmence, DMO, onkologické onemocnění.

Po návratu z Kanady v roce 2019 jsem pracovala pro Charitu - domácí péči a na novorozeneckém oddělení v Neratovicích a stále pracuji na rehabilitačním lůžkovém oddělení v nemocnici Na Pleši, kde jsem získala certifikát Kurz odborné první pomoci pro zdravotníky.

Mluvím plynule anglicky.

Za mojí dosavadní pracovní kariéru jsem se starala o duši i tělo desetittisícům spokojených klientů, od miminek po seniory vždy s láskou , s respektem , pokorou , odborností a s úsměvem.